Ετικέτες eTwinning για Project 2019

Εθνική και Ευρωπαική Ετικέτα ποιότητας

για το eTwinning project MYSTERY SKYPE EXPLORERS

1

To eTwinning project με τίτλο MYSTERY SKYPE EXPLORERS το οποιο πραγματοποιηθηκε με την συμμετοχή των μαθητών της ΣΤ ταξης Στ1 και ΣΤ2  ( σχολικό έτος  2018-19 ) στα πλαίσια του μαθήματος των Αγγλικών - Πληροφορικής και Μουσικής και των συνεργατων μας από Φιλανδια ,Τσεχία ,Πολωνία ,Ισπανία και Ουκρανία διακρίθηκε τόσο σε Εθνικο Επιπεδο οσο και σε Ευρωπαικό επίπεδο !

Στις   30 Οκτωβρίου 2019  το σχολείο μας βραβεύθηκε με την Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας για την τελειότητα της εργασίας μας στο έργο eTwinning  με τίτλο MYSTERY SKYPE EXPLORERS

Αυτό σημαίνει πως η εργασία μας, η εργασία των μαθητών και του σχολείου μας έχει αναγνωριστεί στο  υψηλότερο Ευρωπαϊκό επίπεδο.

Το έργο  θα εμφανιστεί σε έναν ειδικό χώρο της Ευρωπαϊκής Διαδικτυακής Πύλης στο www.etwinning.net.

Ευχαριστούμε θερμά τα συμμετέχοντα Ευρωπαικά σχολεία για την εξαιρετική συνεργασία μας.

Δειτε παρακατω τις σχετικές ετικέτες ποιότητας για το Project που απονεμηθηκαν στο σχολείο μας!

Attachments:
Download this file (etw_europeanqualitylabel_163375_en-page-001.jpg)etw_europeanqualitylabel_163375_en-page-001.jpg[Ευρωπαική ετικέτα ποιότητας 2019]
Download this file (etw_qualitylabel_163375_el-page-001.jpg)etw_qualitylabel_163375_el-page-001.jpg[Εθνική ετικέτα ποιότητας 2019]
Download this file (Pupil 2019.jpg)Pupil 2019.jpg[Pupil Quality Label 2019]