Ετικέτες eTwinning για project 2018

Εθνική και Ευρωπαική Ετικέτα ποιότητας για το eTwinning project 2018

MYSTERY CLASS : WHO CAN IT BE NOW ?

1

To σχολείο μας  , οι μαθητές των Στ1 και Στ2 τμημάτων συνεργάστηκαν  στα πλαισια του μαθήματος των Αγγλικών ,το σχολικό έτος 2017-2018 για αυτό το Ευρωπαικό πρόγραμμα με σχολεία από Ισπανία, Σερβία ,Πολωνία ,Ουκρανία, Ιταλία ,Φιλανδία ,Λιθουανία,Γεωργία , Τουρκία και Τσεχία.

Στις   23 Οκτωβρίου 2018  το σχολείο μας βραβεύθηκε με την Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας για την τελειότητα της εργασίας μας στο έργο eTwinning  με τίτλο MYSTERY CLASS : WHO CAN IT BE NOW ?

Αυτό σημαίνει πως η εργασία μας, η εργασία των μαθητών και του σχολείου μας έχει αναγνωριστεί στο  υψηλότερο Ευρωπαϊκό επίπεδο.

Το έργο  θα εμφανιστεί σε έναν ειδικό χώρο της Ευρωπαϊκής Διαδικτυακής Πύλης στο www.etwinning.net.

Ευχαριστούμε θερμά τα συμμετέχοντα Ευρωπαικά σχολεία για την εξαιρετική συνεργασία μας.

Attachments:
Download this file (EQL2018.jpg)EQL2018.jpg[European Quality Label 2018]